USŁUGI IMPREZOWE - SZUKAJ

Research imprezowy:

  • nie trać czasu na szukanie i sprawdzanie
  • zamów listę sprawdzonych usługodawców

ZGŁOŚ CZEGO SZUKASZ?

Zgłoś, czego szukasz - nowa usługa na polskim rynku

Organizacja imprez, szczególnie wesel, to popularna na świecie usługa. Także Polacy coraz chętniej oddają oprawę ważnych okazji w ręce profesjonalnych konsultantów.
Taki konsultant pomoże zapanować nad terminami i ustalonym budżetem, zaproponuje dogodne rozwiązania, podsunie sprawdzonych podwykonawców, doradzi, dopnie na ostatni guzik, a w dniu uroczystości - zapanuje nad całością i dopilnuje, by wszystko przebiegało zgodnie z planem.

Pomoc konsultanta z pewnością daje ogromny komfort na każdym etapie przygotowań. Nie musimy się martwić, że coś pójdzie nie tak. Możemy spokojnie oddać się świętowaniu z rodziną i przyjaciółmi, podczas gdy organizator czuwa.
 

Są ludzie, którzy lubią samodzielnie wszystko przygotować - ten dreszczyk emocji, działanie na najwyższych obrotach, a na koniec satysfakcja, że tak się nam wszystko świetnie udało.. Jednak i oni, urodzeni organizatorzy mają czasem pewien problem.

Każdy, kto szukał kiedyś restauracji, klubu, cateringu, czy innej usługi, wie o czym mowa.

Trzeba wykonać dziesiątki telefonów z pytaniem o ceny, wolne terminy, warunki. Po takim telefonie zwykle otrzymujemy emaila z ofertą, lub jesteśmy zapraszani na spotkanie. Mijają dni, próbujemy jakoś uporządkować to, czego się dowiedzieliśmy. Przez telefon wszystko brzmi pięknie, ale nadal trudno się zdecydować. Musielibyśmy odwiedzić każde z tych miejsc, a to przecież zajmuje mnóstwo czasu!
Są jeszcze opinie w internecie. No tak, tylko trudno ocenić, które z nich faktycznie napisał bywalec danego miejsca, a które to zwykła reklama?

Na przeciw wszystkim poszukującym usług wychodzi serwis Bankieteria.pl.
Wystarczy wypełnić prosty formularz na stronie internetowej, wybrać, czego szukamy: lokalu, cateringu,  muzyki, fotografa, dekoracji, a może klauna, czy baniek mydlanych? Warto też dokładnie opisać, jakie są nasze oczekiwania, jaki charakter ma mieć przyjęcie, które organizujemy. Na podstawie przesłanych informacji, konsultant wykona dla nas profesjonalny research. W ciągu paru dni otrzymamy wyselekcjonowaną listę podwykonawców z naszej okolicy. Folder, który przygotowywany jest indywidualnie do potrzeb klienta zawiera dane teleadresowe, opis, ceny, dostępne terminy oraz sprawdzone opinie.

Dla osób, które dysponują ograniczonym budżetem, usługa ‘ZGŁOŚ CZEGO SZUKASZ’ także jest świetnym wyborem. Zlecając research serwisowi Bankieteria.pl oszczędzamy czas, energię i pieniądze. Nie musimy dzwonić, wysyłać dziesiątek emaili, jeździć od lokalu do lokalu. Niewielkim kosztem zyskujemy natomiast listę rekomendowanych podwykonawców