USŁUGI IMPREZOWE - SZUKAJ

Research imprezowy:

  • nie trać czasu na szukanie i sprawdzanie
  • zamów listę sprawdzonych usługodawców

ZGŁOŚ CZEGO SZUKASZ?

Jak zorganizować osiemnastkę

Otrzymujemy sporo pytań od osób, które wkrótce skończą osiemnaście lat, lak zorganizować tę przełomową imprezę? 
Możliwości jest wiele, a to na co się zdecydujemy zależy od naszych upodobań, liczby gości jaką chcemy zaprosić, no i budżetu.

 

Najprostszym i najtańszym rozwiązaniem jest domówka. Kupujemy napoje, ciastka, przygotowujemy przekąski, włączamy muzykę i już! Wszak najważniejszym czynnikiem dobrej zabawy jest świetne towarzystwo. Jeśli obawiamy się nudy w dobrze znanej scenerii, możemy zdecydować się na imprezę tematyczną. Wkrótce napiszemy na ten temat więcej.

Jeśli nasze możliwości lokalowe nie pozwalają na urodziny w domu pozostaje szukanie innych opcji.

 

Bardzo popularna w ostatnich latach jest osiemnastka w klubie. Można wynająć lożę lub małą zamkniętą salę dla siebie i swoich znajomych. Opłaty w takim wypadku to rząd kilkuset złotych. Opłacamy rezerwację, ale zazwyczaj cała ta kwota może zostać wykorzystana na trunki w czasie imprezy. Jedzenie możemy zamówić w klubie, u zewnętrznej firmy, lub samodzielnie kupić i przygotować poza klubem. To już zależy od wewnętrznych ustaleń.
Można też zarezerwować cały klub na wieczór. To rozwiązanie jest kosztowniejsze, ale przecież połączenie imprez solenizantów pomoże obniżyć koszty.
Niestety nie wszystkie kluby zgadzają się na organizację osiemnastek. Głównym powodem jest fakt, że nie wszyscy osiemnastkowi goście są pełnoletni, a jak wiadomo podawanie alkoholu niepełnoletnim jest niezgodne z prawem. Właściciele boją się problemów.

 

Trzecia opcja to wynajęcie sali – samodzielne lub znów w kilka osób. Może to być typowa sala bankietowa, sala przy domu kultury lub remizie. Wystarczy, aby dysponowała odpowiednim nagłośnieniem. Wtedy organizator sam odpowiada za to, kogo zaprasza oraz co komu podaje. Mamy też większą dowolność w dekorowaniu sali i ustawieniu wyposażenia.


Niezależnie od tego, którą z możliwości wybierzecie, warto przemyśleć wszystkie za i przeciw, sprawdzić koszty i porównać warunki w kilku miejscach.
Pamiętajcie, że na Bankieteria.pl możecie zamówić research najlepszych osiemnastkowych lokali w Waszej okolicy, wraz z cenami i wolnymi terminami.