USŁUGI IMPREZOWE - SZUKAJ

Research imprezowy:

  • nie trać czasu na szukanie i sprawdzanie
  • zamów listę sprawdzonych usługodawców

ZGŁOŚ CZEGO SZUKASZ?

Impreza tematyczna - Hawaje.

Jako że aura za oknem gorrąca, a przed nami upalny weekend, Bankieteria.pl zaproponuje Wam dziś imprezę tematyczną w stylu hawajskim!

Gorąca plaża, ciepłe morze, czyste niebo - dla wielu osób to scenariusz na wymarzony urlop. Zaś Hawaje są synonimem ciepłego, pięknego i radosnego lata.
Jesli jednak nie macie możliwości wyjazdu w tropiki, Bankieteria przygotowała dla Was receptę na świetną imprezę w stylu hawajskim, gdziekolwiek się znajdujecie.

Najlepszym miejscem byłaby oczywiście plaża. Wtedy niewielkim nakładem sił mamy przyjęcie rodem z tropików. Dla dekoracji i odpowiedniego klimatu, wystarczy kilka bambusowych zasłonek, sztucznych palm i oświetlenie miejsca pochodniami. Jednak równie spektakularny efekt możemy uzyskać urządzając hawajskie party w ogrodzie lub mieszkaniu. Bankieteria.pl gościła kiedyś na mieszkaniowej imprezie hawajskiej, gdzie gospodarz wyłożył podłogi folią i rozsypał najprawdziwszy piasek! Wrażenie było piorunujące.

Jeśli chodzi o wystrój, motywy przewodnie powinny oscylować wokół:

piasku, wody, palm, barwnych kwiatów i parasoli plażowych.

Dekorację przygotujmy z pomocą owoców (bananów, ananasów, orzechów kokosowych, mango) oraz kolorowych papierowych wieńców, kwiatów i girland. Przygotowanie takiej scenografii z bibuły naprawdę nie jest trudne. Do tego popularne bambusowe i drewniane naczynia, drinki z parasolkami, kwiaty we włosach, tęczowo-kolorowe ubrania, japonki na nogach - i prawie jesteśmy już na Hawajach!

Dodatkowo w stan relaksu wprowadźmy gości odpowiednią muzyką. Najlepsze będzą rytmy reggae, latino i wszelkie wakacyjne hity, te nowe, jak i znane od lat.

Teraz naprawdę mamy już wszystko, by szampańsko bawić się do rana!


Zespół Bankieteria.pl